07.02.2016, kategorie: Aktuality

ZÁZRAČNÉ KOLOIDNÍ ZLATO

ZÁZRAČNÉ KOLOIDNÍ ZLATO
MY SECRET 24K GOLD

 

KOLOIDNÍ ZLATO

Koloidní zlato vzniká disperzí částic zlata v demineralizované vodě. Zlato je v podobě nanočástic rozloženo v různých koncentracích roztoku. Velikost částic se pohybuje od 0,13 do cca 120 nanometrů. Koloidní zlato je bezbarvé, bez chuti a zápachu. Při vyšší koncentraci a s vyšší velikostí částic v roztoku může získat lehce nafialovělý odstín.

Koloidní roztok zlata a jeho užívání má dlouhou historii. Souvisí se vznikem medicíny v Indii zhruba 5 tis. let před naším letopočtem, která používá tisíce léků připravených většinou z různých bylin a koření, mezi nimi i jedenáct léků, které obsahují zlato. Oficiální použití zlata se datuje už v roce 1850, kdy se používalo jako lék proti alkoholovému návyku v USA. V 19. století se zlato používalo hlavně k léčení nervových poruch jako deprese, epilepsie a migrény a impotence. Koloidní zlato sloužilo jako nenávykové antidepresivum. Dále od roku 1935 bylo používáno u neoperovatelné rakoviny.

Zlato má nezastupitelnou roli pro svou vodivost a odolnost vůči prostředí. V medicíně má nezastupitelnou roli u zubních protéz nebo výplní pro svou nezávadnost. Nepodléhá korozi, protože je chemicky odolné a ani po mnohaletém působení jakkoliv agresivního prostředí nemění vlastnosti. Koloidní zlato má svou roli i v kosmetickém průmyslu. Je to účinné pleťové tonikum, čistí a regeneruje pleť. Koloidní zlato pozitivně působí jak na fyzické tak psychické zdraví člověka.

Nanočástice zlata jsou také používána pro doručování léčiv do míst určení. Jejich výhodou je vysoká stabilita a možnost selektivně ovlivňovat intracelulární uvolňování přenášených léčiv a také možnost přepravovat nejen malé molekulární léky, ale i velké biomolekuly.

Koloidní zlato má mimořádně silný vliv na psychiku a intelekt. Povzbuzuje tvořivost, zmírňuje napětí, uklidňuje, pomáhá při ovládání emocí. Zlato má také příznivý účinek na fyzické zdraví: Harmonizuje a regeneruje vitální síly v těle, usměrňuje krevní tlak, pomáhá udržovat pevnou stavbu těla a kosti. Pomáhá udržovat mladistvou elastickou pokožku, harmonizuje činnost žláz s vnitřní sekrecí, upravuje hormonální a sexuální činnost žláz, posiluje srdeční sval aj. Obecně má zlato vysokou elektrickou vodivost, což vysvětluje jeho kladné účinky při přenášení nervových vzruchů.

Omlazování se pomocí zlata má v Číně tisíciletou tradici. Možná poněkud méně je známo, že zlato je již dávno součástí různých léčiv akademické medicíny. Známý je pokus z USA požití koloidního zlata pro zvýšení inteligence. Z mnoha pokusů se zjistilo, že koloidní zlato zvyšuje IQ až o 20 bodů.

MY SECRET – 24K GOLD

je navržen dle nejmodernějších poznatků předních odborníků z oblasti kosmetologie a dermatologie. Jeho unikátní technologie zpracování posouvá hranice v oblasti kosmetické péče. Zákazníci, vlastnící tento produkt, kladou nejvyšší nároky na absolutní kvalitu v péči o sebe sama.  Uvědomují si, že jejich pokožka je výjimečná, proto právem očekávají luxus, snoubící se s převratnými vlastnostmi přípravku 21. století. Každý přípravek je pečlivě sledován od prvních minut výroby až po moment předání zákazníkovi. Jedinečnost umocňuje průvodní certifikát s rodným číslem produktu, který potvrzuje TOP kvalitu a deklaruje obsah účinných látek.

 

Účinné látky:

24 Ka práškové zlato

24 Ka koloidní zlato                                                                                 

Rostlinné kmenové buňky Citrustem™

Kaviár

Kyselina Hyaluronová                                                                                              

Kolagen

Hydratační a vitaminový komplex

 

Luxusní komplex mikropráškového 24 Ka zlata a vysoké koncentrace koloidního zlata, kaviáru, rostlinných buněčných extraktů, protivráskových aktivních látek a vitaminových mikrokapsulí, posouvají hranice v péči o pleť v kosmetický ceremoniál.

 

Působení aktivních látek:

- chrání proti předčasnému stárnutí pleti, napomáhá redukovat mimické i hluboké vrásky

-  zlepšuje elasticitu, omlazuje a zjemňuje vzhled pleti, navrací přirozený jas

- poskytuje intenzivní hydrataci, dodává energii, zvyšuje pevnost pleti a její pružnost

 - redukuje nepříjemné známky únavy, uvolňuje napětí v pokožce

- napomáhá bojovat proti toxinům a negativním vlivům životního prostředí

- nedráždí a neucpává póry, navozuje vysoký pocit komfortu

- zanechává pleť sametově hebkou a vyhlazenou

- faktor molekulární obnovy stimuluje seberegenerační funkci pokožky a regeneruje

 

 

více info v salonu Magnolie

 
Ke stažení Ke stažení