Relaxační ošetření pro muže

Relaxační ošetření pro mužeProč je třeba zvláštní péče o mužskou pleť? 

I muži mají citlivou pleť, namáhanou a oslabenou působením únavy, stresu a znečištěného ovzduší. Podle studie Ipsos Europe 2001 každý druhý muž mladší 35 let uvádí, že má citlivou pleť. Mužská pleť je při každodenním holení více namáhána, přichází o povrchový kožní maz, což způsobuje podráždění, drobné záněty a i dehydrataci pleti. Pleť muže je díky těmto okolnostem daleko více citlivá vůči agresivním vlivům vnějšího prostředí. Způsob, jakým u mužů dochází ke vzniku vrásek, váčků pod očima, ochabování obličejových rysů, vzniku pigmentových skvrn a rozšířených pórů je odlišný od žen. Právě z tohoto důvodu by měli i muži o svou pleť pečovat, pravidelně podstoupit odborné ošetření pleti a používat přípravky péče o pleť vyvinuté speciálně pro ně.

Pokožka mužů:

  • Je až o 20% hutnější než ženská pokožka, udržuje větší množství vody a její metabolismus vyžaduje větší energetický přísun.
  • Struktura dermis je bohatší na kolagenová vlákna, což způsobuje odlišný proces stárnutí.
  • Mazové žlázy jsou početnější a aktivnější, produkují až 2x více mazu, což způsobuje lesklý a mastný povrch pleti, větší sklon k ucpávání pórů.
  • V místech výskytu vousů je kožní bariéra pravidelně narušována holením s následným odmaštěním a mechanickým drážděním, vše dohromady vyvolává nejen větší citlivost, ale i zvýšenou mastivost pleti.

Pro ošetření používáme řadu profesionálních kosmetických přípravků, která je určena mužům všech věkových kategorií. Tato řada poskytuje mužům energii minerálů a je zdrojem esenciálních oligo-elementů důležitých pro pleť, které optimalizují pleťové buňky a enzymatickou aktivitu, výrobky mužské řady pleti poskytnou:

  • železo, které stimuluje, posiluje a okysličuje

  • měď, která detoxikuje a čistí

  • mangan, který pokožku chrání

  • zinek, který tonizuje

  • křemík, který pokožku účinně regeneruje

Relaxační ošetření pro muže

Kosmetika pro muže urazila během posledních několika let velmi dlouhou cestu. Zatímco muži minulých generací mohli dopřát své pokožce maximálně očistu mýdlem a vodou, dnešní sortiment určený výhradně pro speciální potřeby mužské pleti je mnohem širší. V dnešní době se stává standartem v péči o mužskou pleť nejen běžné očištění, nýbrž i aplikace peelingu, masek a sér pro udržení svěžího, čistého a mladistvého vzhledu bez zbytečných vrásek, rozšířených pórů a otoků kolem očí.

V dnešní moderní době jsou kladeny vysoké nároky na působivý a upravený vzhled a to nejen v pracovním prostředí. Proto se kosmetické ošetření mužské pleti nestává už nejen výsadou vysoce postavených managerů, kde se předpokládá profesionální a upravený zevnějšek, ale zdravá a mladistvá pleť přináší úspěch i v ostatních profesích, kde přijdete do kontaktu s lidmi a chcete působit svěže a přesvědčivě, a v neposlední řadě i dobrý pocit do soukromého života.

Přijďte si k nám odpočinout a zároveň udělat něco pro svůj zevnějšek!

Pro muže nabízíme relaxační ošetření pro regeneraci, vyčištění, projasnění pleti a zjemnění vrásek s okamžitým efektem!