Kosmetika

   
Řasy a obočí 

Řasy a obočí

Barvení, trvalá na řasy, semipermanentní mascara, Beautiful Brows.

 

Ultrazvuková špachtle 

Ultrazvuková špachtle

Pracuje na principu vysokofrekvenčních vibrací. Čištění pleti ultrazvukem působí příznivě na kuperozu a zlepšuje mikrocirkulaci, snižuje napětí pokožky a účinně pracuje s problematickou pokožkou a má řadu dalších vysoce pozitivních účinků.

 

Galvanická žehlička 

Galvanická žehlička

Přístroj funguje na bázi pozitivního a negativního galvanického proudu, který povzbuzuje buňky k vyšší aktivitě, započne hloubkové čištění pleti ve všech vrstvách kůže, následně se do pokožky vpraví kosmetické přípravky, které pleť vyživí a vypnou, dochází i ke štěpení buněk, čímž je podpořena jejich obnova. 

Diamantová mikrodermabraze 

Diamantová mikrodermabraze

Diamantová mikrodermabraze peelingová metoda, která jemně mechanicky obrušuje povrchovou strukturu kůže. Přístroj používá plochou vakuovou sondu pokrytou diamantovou drtí o různé hrubosti pro všechny typy pleti. Kombinace účinků diamantové mikrodermabraze vede k obnově kolagenních a elastinových vláken a k žádané rejuvenaci. Rejuvenace nastartuje růst nových, zdravých a elastických kožních buněk, odolných vůči vnějším vlivů, vrátí tak biologický čas pokožky zpět a zpomalí její další stárnutí.

Relaxační ošetření pro muže 

Relaxační ošetření pro muže

Pro ošetření používáme řadu profesionálních kosmetických přípravků, která je určena mužům všech věkových kategorií. Tato řada poskytuje mužům energii minerálů a je zdrojem esenciálních oligo-elementů důležitých pro pleť, které optimalizují pleťové buňky a enzymatickou aktivitu.

 

Chemický peeling 

Chemický peeling

Chemický peeling je neinvazivní metoda, která slouží k projasnění a omlazení ochablé pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev po akné a rozšířených pórů a odstranění pigmentových skvrn, napravuje nerovnosti pokožky, dodá pleti jas a navrací pružnost, příznivě působí na příliš mastnou pokožku.